בס"ד

י״ג באייר ה׳תשפ״ד (May 21, 2024)

קצת עלינו

25 שנים של הצלחה

אחרי 25 שנות הצלחה בארגנטינה, A la Marchanta הגיעה לארץ עם כל העוצמה והאנרגיה כדי להזמין את הציבור הישראלי ליהנות וללמוד עם מגוון הפעילויות והפעלות האירועים הייחודיות שלנו. 
A la Marchanta החלה את פעילותה לפני 25 שנה במוסדות פרטיים ואירועים מצומצמים בלבד. עקב ההצלחה והביקוש הרב, החלטנו להרחיב את הפעילות לכלל הציבור. כך, במשך הזמן, זכינו ב”ה לסייע ולשמח אוכלוסיות מגוונות בכל הגילאים.

אילן אוחנה, המנהל והמייסד של החברה, הינו מורה בכיר לחינוך גופני בעל שני תארים B.Ed, אשר שימש כמנהל וכרכז ספורט של מספר בתי ספר וקייטנות בארגנטינה במשך 25 שנה. כמו”כ, מגישי הפעילויות הם מקצועיים ובעלי ניסיון ומגיעים מתחום החינוך, החינוך הגופני, האמנות, והמנטורינג.

באמצעות הפעילויות וההפעלות השונות, המשתתפים הופכים לחלק מהמתרחש. שותפות זו גורמת להנאה ולקסם להתחולל. הפעילויות הייחודיות והמעניינות שלנו יזמינו אתכם לשחק, להשתולל, לחקור, לשאול, ובעיקר ליהנות.

הפעילויות שלנו מתאימות למגוון רחב של אירועים ולכל גיל.

שאלות נפוצות

אילן אוחנה, מייסד ומנהל A la Marchanta כבר 25 שנה. נולד בארגנטינה וגר בארץ עם משפחתו מספר שנים.

המנהל מורה לחינוך גופני במקצועו ובמקביל לניהול A la marchanta, הוא מנחה במספר מוסדות וקייטנות, מעביר סדנאות ספורט ומרכז את תחום החינוך הגופני בבתי ספר שונים.

אנו מספקים פעילויות והפעלות מגיל 3 ומעלה, אנו מתאימים לכל גיל ומסגרת – יסודי, חטיבת ביניים או תיכון, קבוצות מבוגרים, מוסדות, חברות ומשפחות.

הפעילויות מותאמות לצרכי ובקשת הלקוח, החל מהפעלות שלכ- 30 דקות ועד לימים שלמים של פעילויות וכיף.

המחיר תלוי בכמה פרמטרים: משך הפעילות, מספר המשתתפים, אחידות הגילאים והאזור בארץ. בהתאם לכך אנו נותנים לכל אחד הצעת מחיר משלו.

אנחנו מגיעים לכל אזור בארץ.

הפעילות היא מעין בילוי דרך פעילויות ומשחקים שמזמינות כל אחד להביע את עצמו בחופשיות ללא תבניות ומוסכמות. אידיאלי הן עבור ילדים, הן לקבוצות מבוגרים שמחפשים להתנתק קצת מהלחץ היומיומי או חפצים להשתתף בחוויה אישית ו/או קבוצתית מעשירה.

באמצעות מיומנויות ופעילויות שונות אנו מעודדים השתתפות פעילה אצל הנוכחים, לא נוכל לגלות את כל הסודות אז ממוזמנים לנסות!

קודם כל, כי יש לנו את היכולת, ההכשרה והניסיון שיותר מ-25 שנות פעילות והצלחה בתחום העניקו לנו. אנחנו יצירתיים, החלטיים ומתאימים את עצמנו לצרכי לקוחותינו. בנוסף, יש לנו חומרים מקוריים ואנחנו מציעים סוגים שונים ומגוונים של פעילויות. אבל הכי חשוב,  אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ומה שיוצא מהלב, נכנס אל הלב.

אנו אנרגטיים, יצירתיים, יש לנו ניסיון רב שנים בפעילויות קבוצתיות הן בתחום החינוך הגופני והן בתחום הפנאי. אנו מצרפים כל משתתף לפעילות באופן אקטיבי. הפעילות שלנו מאוד דינמית ומעניינת, מלאה בחומרים מקוריים וחדשניים אך  בעיקר כייפים ומהנים.

אנו מביאים את כל הנוכחים להשתתף בו זמנית, בהתלהבות ובחיבור למטרת הפעילות. הקסם מתחולל כשהתלהבות והאנרגיה שנוצרות מהיצירתיות שמעוררת הפעילות, מתפרצות מכל הלבבות. אנו מסודרים, מאורגנים ואחראים מאוד בתכנון כל אירוע עד הפרט האחרון. מוזמנים לנסות ולחוות בעצמכם!

בהחלט! אנו מציעים חוויה מעשירה מאוד, במישור האישי והקבוצתי. החוויה נוצרת מהאתגרים שבפעילויות שלנו ובשל החוויות המשותפות בין הנוכחים. כך פשוט וקל לבלות זמן איכותי ומאתגר, משתף ומהנה עם חברים, משפחה או עמיתים לעבודה.

 tortor hendrerit, interdum odio

Our Professionals

Rina Ranti

Egestas tincidunt urna. Aenean pretium feugiat ante vitae congue.

Luna Mayu

Egestas tincidunt urna. Aenean pretium feugiat ante vitae congue. 

Indah Slamet

Aenean pretium feugiat ante vitae congue. In nec urna pulvinar, tincidunt elit.

נגן וידאו

יום מלא אטרקציות וכיף מובטחים!!!